Hakkımızda

Biz Kimiz?

"Biz hayata duvarlar örmedik, kapılar açtık..."


2011 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İzmir'de kurulmuş olan Paşa İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.


İzmir inşaat sektörüne öncülük eden firmanın ileri görüşlü projeleri beğeni topluyor. Firmamız İzmir'de başarı ile tamamladığı projelerde Çeşme, Urla, Seferihisar, Güzelbahçe inşaat sektörünün nabzını tuttuğunu gösteriyor. Eğitim, endüstri, konaklama ve ticari amaçlarla pek çok projeyi başarılı bir şekilde bitiren firmamız gelişen İzmir ile birlikte büyüyor.

Projeniz mi var? Hayalinizdeki yapılar için

Paşa İnşaat olarak; ülkemize ve çevreye olan duyarlılığımızı göstermek adına, üstümüze düşen görev ve sorumluluk bilinciyle, gelecek nesillere bırakabileceğimiz yatırımlar yapmaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MERKEZ
Adalet Mh. Manas Bulvarı Nu:39 K:34 D:3408 Folkart Towers B Kule Bayraklı/İzmir
TELEFON
0850 239 56 06 ~ 0 232 246 67 77
EMAIL
info@pasa35insaat.net