HOŞGELDİNİZ.

Hayallerinizi
İnşa Ediyoruz.

Uygar Hayatın
Mimarı.

Yenilikçi,
Kaliteli Hizmet

Paşa İnşaat, 2011 yılından bu yana hedeflerini net olarak belirlemiş, lüks villa ve toplu konut yapıları ile sürekli büyüyüp gelişerek İzmir’e yeni bir soluk getirmiştir.
Urla | Çeşme | Güzelbahçe | Seferihisar

imageportofolio

EV & KONUT

Paşa İnşaat olarak inşaat sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimimizi tüm projelerimize yansıtarak yüksek güvenlikli, ultra konforlu, modern yaşam standartlarına uygun, her keseye göre ev ve konut projeleri gerçekleştiriyoruz.

imageportofolio

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Siz de mevcut binanızı yenileyerek depreme dayanıklı, modern bir mimariye ve akıllı bina özelliklerine sahip yeni bir yaşam alanına Paşa İnşaat güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

imageportofolio

ARSANIZI DEĞERLENDİRİYORUZ

Arsanız hakkındaki bilgileri bize gönderin değerlendirelim. İster satış, ister kat karşılığı inşaat konusunda size yardımcı olalım.

Arsamı Değerlendirmek İstiyorum.

PROJELERİMİZDE

Kurulduğumuz 2011 yılından bu yana kaliteli hizmetlerle özdeşleşen bir marka haline gelmeyi başardık. Yenilikçi bakış açımızı ve heyecanımızı sürekli canlı tutarak her bir projemize aynı özveriyle yaklaştık.

Projelerimizin inşaatında kullanılan her bir malzemenin kalitesine kefil oluyoruz. Sizlerle aramızda güvene dayalı bir ilişki oluşturup her geçen gün büyüyen; büyüdükçe mutluluğu çoğalan bir aileye dönüşüyoruz.

Deneyimimizi konforlu ve lüks yaşam alanlarına aktararak prestijli bir hayata kavuşmanızın önündeki tüm engelleri kaldırıyoruz. Mutluluğu ve huzuru doyasıya yaşamanız için tasarım inceliklerini konuşturuyoruz.

İzmir’in en değerli lokasyonlarında hayata geçen projelerimizle geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Lüksün ve konforun tadını çıkarıp her geçen gün yatırımlarınıza değer katabilirsiniz.

Paşa İnşaat olarak; ülkemize ve çevreye olan duyarlılığımızı göstermek adına, üstümüze düşen görev ve sorumluluk bilinciyle, gelecek nesillere bırakabileceğimiz yatırımlar yapmaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MERKEZ
Adalet Mh. Manas Bulvarı Nu:39 K:34 D:3408 Folkart Towers B Kule Bayraklı/İzmir
TELEFON
0850 239 56 06 ~ 0 232 246 67 77
EMAIL
info@pasa35insaat.net